Dane Firmy:

Gastro-Siweccy Bartłomiej Siwecki
ul. Reymonta 45a/1 Oleśnica 56-400
NIP : 911-100-06-92

O nas

Historia naszej firmy gastronomicznej rozpoczyna się z momentem otwarcia dnia 11 sierpnia 1995 r pierwszego naszego lokalu Kawiarni Iwona, na parterze budynku po byłym domu Kultury Dolnośląskich Zakładów Przemysłu Skórzanego ODRA przy ulicy Lwowskiej 3 w Oleśnicy. Iwona i Bartłomiej Siweccy oboje z wykształceniem gastronomicznym, ukończyli Zespół Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu z zawodem gastronom, następnie zdobywali doświadczenie w gastronomii w kraju p. Iwona między innymi w restauracji Spiż we Wrocławiu, i zagranicą p. Bartłomiej kilka lat doświadczenia na stanowisku kucharza w Niemczech w Bawarii . Zdobyta wiedza i umiejętności praktyczne zaowocowały uruchomieniem działalności gastronomicznej i rozwijaniu się w kierunku związanym z żywieniem.

Od samego początku działalności stawialiśmy na jakość wiedzę i umiejętności całego personelu, wykształciliśmy wielu kelnerów, barmanów i kucharzy. Nasza załoga nasi ludzie to nasza siła na nich opiera się cały sukces naszej firmy, przez ostatnie lata zorganizowaliśmy wiele imprez dla osób prywatnych jak i firm oraz instytucji.

Jesteśmy zarówno teoretykami jak i praktykami. Większość naszych dań i oferowanych przysmaków zostało skomponowanych i przetestowanych w domu , w gronie rodziny przyjaciół i znajomych, a następnie przeniesionych do naszej kuchni. Z dnia na dzień testujemy, próbujemy, odwiedzamy różnego rodzaju restauracje oraz zakątki naszego kraju i nie tylko dla lepszego poznania smaków regionu, jak i innych kuchni. Cały czas więc się uczymy by być coraz lepszymi specjalistami. Gastronomia i wszystko co związane z żywieniem człowieka to nasza pasja.

W związku z tym w tej dziedzinie się rozwijamy i mamy coraz to nowe możliwości dla wzbogacenia oferty. Otworzyliśmy własną cukiernię , piekarnię, lodziarnię, manufakturę czekolady, co stwarza nieograniczone możliwości kulinarne i smakowe.

Najlepsza Cukiernia w Oleśnicy oznaczona wieloma nagrodami. Oleśnica słynie z słynnej cukierni Siweccy którzy są na rynku od wielu lat, nasze produkty tworzymy z pasją a cukiernictwo to nasza pasja. Oleśnica Cukiernia Siweccy stworzona przez Bartłomieja i Iwonę Siweckich